سطرهای سپید
سطرهای دفتر مرا مو به مو حساب کن
قالب وبلاگ

 

 

ای آسمانی تر از یک دل شکسته ...دل مجنونم را کدامین آدینه با ناز نگاهت مجنون تر می کنی ...قصه غریبیست بی تو عبور کردن از دل جمعه ها –من و ستاره ها یک شب در حضور خدا برای آمدنت خورشید را قربانی کردیم ...می دانم که می آیی نذر کرده ام ...عطر تمام نرگس ها را پیشکش نگاه خسته ات می کنم و به تمام شقایق های عالم می گویم ""عاشقی کم کنید آخرین عشق خدایی می آید ""

با آمدن تو گل واژه های وفا بر لبان محبت می روید و چشمه ایثار در بوستان دل می جوشد ...با آمدن تو مهر می تابد و غنچه نو شکفته گلزار معرفت خودنمایی می کند و کبوتران  سبکبال به شوق دیدن تو بر فراز باغ آشنایی به پرواز در می آیند و بهشتیان را مفتوح خویش می سازنند .

 

 

 

نوشته شده در ساعت۱:۰۰توسط رژانو

[ سه‌شنبه ٢٩ شهریور ۱۳۸٤ ] [ ۱:٤٥ ‎ق.ظ ] [ رژانو صفریان ] [ نظرات () ]

زندگی دو نيمه است :نيمه اول در انتظار نيمه دوم و نيمه دوم در حسرت نيمه اول

دیروز مسافری از غربت به سوی نا افق های جاده می رفت .چشمانش خسته اما امیدوار بود .به پشت سر نگریست گذشته ایی مبهم با لحظاتی پر تکاپو و عبرت انگیز در جلوی چشمانش نقش بست .چشمان پرسش گرش به جلو خیری ماند .آینده ایی نا معلوم ...آری!حال زمانی بود که باید به جاده ی بی انتهای آینده سرازیر می شد ...گفتم :کجا ای دل دریایی ؟ گفت:به سوی دیار خوبی ها گفتم:هر کجا که می روی چشمان گریان ما را هم با خود ببر گفت:اندیشمندان چشم گریان توشه سفر نکنند گفتم:پس چشمان ما کجا خواهد گریست ؟! گفت بین مرز دل و عقل آنکه هیچ چاره ایی نیست برای چشم و اشک جز آنکه به پای یار بریزد همین و بس!

گفتم:پس به جای آب و آیینه پشت مسافر روزها روبروی آیینه خواهم گریست ...

نوشته شده در ساعت ۲۱:۲۵ توسط رژانو

[ دوشنبه ٢۱ شهریور ۱۳۸٤ ] [ ۳:۱٦ ‎ق.ظ ] [ رژانو صفریان ] [ نظرات () ]

[ چهارشنبه ٩ شهریور ۱۳۸٤ ] [ ۱۱:٥٤ ‎ق.ظ ] [ رژانو صفریان ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

سطر سطر دفترم جای ردپای توست
صفحات اختصاصی
امکانات وب

فروش بک لینک