سطرهای سپید
سطرهای دفتر مرا مو به مو حساب کن
قالب وبلاگ

سلام مسیح بی مانندم

 

این بار برای تو می نویسم و حرفایم را به سوی آستان تو می گویم..این بار نه تنها برای دلم خودم بلکه برای دل همه می نویسم..می خوام بگویم از خودم از همه آنهایی که می خوانند و از پیامبری که به صلیب کشیده شد..

دلم گرفته ..نمی دانم بچه های سرزمین اطرافم چه گناهی کرده اند که باید درست در روزی که خود را برای عیدتو آماده کنند شهید شوند..می دانم که میبینی..می دانم که تو هم آنجا دلت گرفته و از این همه ظلم بیزاری...

بگذار برایت یگویم..از آنهایی که از هم اکنون به فکر هدیه های شب کریسمس هستند و از آنهایی که هرگز روز عید خوبی نداشته اند..ما همه با هم روز میلادت را جشن خواهیم گرفت اما با بغضی عمیق..بغضی که نای حرف زدن را از ما میگیرد..وقتی به این می اندیشم که آنها چه طور باید درروز میلاد تو شاهد مرگ عزیزانشان باشند ناگاه بضغم می شکند و گریه ام سرازیر می شود..می دانم که می دانی ..می دانم که نه تنها تو بلکه دل خدا خودم هم گرفته اما تا زمان موعود و برقرای عدل و داد چیزی نمانده..باید صبور بود و فقط نظاره کرد!!

روز میلادت را در حالی جشن میگیرم که حداقل دل سه بچه یتیم را خوشحال کرده باشم آن هم با دادن یک عروسک کوچک!!آن لبخند کودکانه را به تمام خوشحالی های دنیا نمی دهم و مسرور خوام بود از اینکه دلتان را شاد کرده ام،که دلشان را شاد کرده ام،که وجودم راضی خواهد بود از انجام همین کار..

ببخش اگر از غم زمانه ام نوشتم..ببخش اگر این روزهای خوب را با گریه آغاز کرده ام..اما هم من و هم همه بچه های سرزمین من به خدای خودشان خواهند گفت که جواب همه این ظالمان را بدهد و تو نیز به معبود بی همتایم بگو تا کی ظلم؟تا کی شاهد مرگ دیگران بودن و تا کی دل مان بگیرد و بگرییم..؟!

میلادت را تبریک می گویم و خوشحالم که نامه ام را می خوانی و ..

دیگر از غم زمانه نمی گویم..دیگر بس است...فقط باید جشن میلادت را به همه آنهایی که پیرو دین شمایند تبریک گفت!!همه آنهایی که بی صبرانه منتظر روز میلادت هستند... سپاس مسیح بی مانندم

 

پ.ن١:نوشتن این نامه به مناسبت نامه ایی به مسیح است و من سه نفر از دوستانم را به این بازی دعوت می کنم:

 

1:پانتی(حرفهایی از جنس زندگی)

2:ندا(نارنجی)

3:بهاره حق شناس(حرف های نگفته ام با تو)

 

پ.ن٢:بیاید با هم به مناسبت کریسمس و سال نوی میلادی سه عروسک به سه بچه یتیم هدیه کنیم تا دلشان را شاد کرده باشیم و هر بار سه نفر از دوستانمان را دعوت کنیم:

 

١:روزها و سوزها(روز ها و سوزها)

٢: Medical Life (Medical Life)

٣:لیلای عزیز(آرماچوندیا)

[ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸٧ ] [ ٦:٥۸ ‎ب.ظ ] [ رژانو صفریان ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

سطر سطر دفترم جای ردپای توست
صفحات اختصاصی
امکانات وب

فروش بک لینک