سطرهای سپید
سطرهای دفتر مرا مو به مو حساب کن
قالب وبلاگ

روزهای زمستانی هم در حال گذر است و تا چشم باز کنم باز هم بوی عید می آید...زمستانی سرد را داریم پشت سر هم می گذرانیم با اینکه در برابر آن همه برفی که سال گذشته بارید زمستان امسال را برفی ندیدم اما از اینکه روزهایم اینقدر زود می گذرند اندوهگین می شوم!

تاسوعا و عاشورا هم گذشت...عزاداری های خودمان را کردیم اما دریغ از حسی که قبلا داشتیم و الان به کمرنگی می گراید!با این وجود هیچگاه اجازه نمی دهم دنیای مدرنم مرا از این قضایا دور کند و حضور محرم را برای من کم رنگ کند!

وبلاگ پابه پای اشک را راه اندازی کردم به یاد همین دوران محرم...البته در مسابقه هم شرکت کردم که هنوز نتایجش نمانده است!!

از خودم بگویم از اینکه قرار است در فاوا نیوز بنویسم و از لطفی که خانوم پولادزاده به من داشتند...از اینکه دیگر وبلاگم در لیست محبوبترین وبلاگ های پرشین بلاگ نیست و از بابت خیلی شاکی بودم اما خب جای من را خانوم الهام پاوه نژاد گرفتند که هم زبان خودم هستند!

از اهدای لوح تقدیری که گروه وبلاگ نویسان شهرمان به من تقدیم کردند و ....

راستش را بخواهید روزهایی نسبتا خوبی می گذرانم..همه چیز خوب است..اما هوس باران کرده ام و اینکه دستانم را باز کنم و یک ریز چشمانم را ببندم و حضورش را حس کنم...

 

 

دستانم را می گشایم

 

به آسمان نگاه می کنم

 

حضورش راخوب حس می کنم

 

یک ریز می بارد

 

حس قشنگیست

 

 بارش باران

 

 

از آشنائی ام با هنرمندانی که به تازگی در دنیای وبلاگ نویسی پیدا کرده ام،دوستان مهربانی که همیشه نسبت به من و وبلاگم لطف داشتند..

وقتی به آرشیو وبلاگم نگاه می کنم و نوشته های اولم را می خوانم میبینم که واقعا بزرگ شده ام و حتی ریتم نوشتنم هم تغییر کرده است و این خوب است..البته برای من..

همین چند سطر را نوشتم که دیگر چیزی در دلم نمانده باشد..سطرهای سپیدم خلوت شده و من...

 

 

 

 

[ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸٧ ] [ ۱٠:٥٥ ‎ب.ظ ] [ رژانو صفریان ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

سطر سطر دفترم جای ردپای توست
صفحات اختصاصی
امکانات وب

فروش بک لینک