سطرهای سپید
سطرهای دفتر مرا مو به مو حساب کن
قالب وبلاگ

دنیا چقدر رنگ عوض می کند...انگار هر روز نقاب تازه ایی به صورتش زده و به سراغمان میاد..گاهی با لبخند گاهی با عشق گاهی گریه...

نمی دانم شاید این منم که روزها را گم کرده ام..شاید این منم که نقاب ها را می بینم و شاید این آدمیان هستند که نمی خواهند خودشان باشند..دلم می گیرد دلم می سوزد برای آنهایی که خودشان نیستند آنهایی که خودشان را گم کرده اند..دل میگیرد برای خودم...

گاهی آنقدر شاد شادم که مدام می خندم و گاهی آنقدر غمگین که حتی توان دیدن کسی را ندارم..گاهی حسودم گاهی حساسم گاهی عشق می ورزم و گاهی تنفر ..چرا باید اینگونه باشد..گاهی حتا خدایم را فراموش می کنم و دلم را به این حرفای پوچ دیگران می سپارم..دلم می سوزد برای خودم..

خودی که شاید خیلی وقت است فراموش شده،گم شده و دیگر خودش نیست..

یاد گذشته ها که می افتم فقط بغض می کنم فقط حسرت می خورم وپشیمانی برای کارهایی که نکردم...

همسرم می گوید تو خوبی خوب خوب...مردم اینگونه نیستند سعی کن احساساتی نباشی،سعی کن مغرور باشی،جسور باشی،بی خیال باشی..اما من هربار می گویم باشد ولی نمی توانم...من یاد گرفته ام عشق بورزم؛یاد گرفتم مهربان باشم دربرابر نامهربانی دیگران،یاد گرفته ام به خاطر دیگران رنگ عوض نکنم..خدایا دنیا چقدر رنگ عوض می کند،مردم چقدر عوض می شوند و من چقدر افسوس می خورم..

حداقل خوب است که همسرم را دارم کسی که بی اندازه محبتش را برای احساساتم می گذارد و دلخوشی ام می دهد ..آرامم می کند در دنیایی که همه به داشته و نداشته های دیگران حسرت می خورند و ..

خدایا دنیا چقدر رنگ عوض می کند...

 

[ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳٩٠ ] [ ۸:٤٠ ‎ب.ظ ] [ رژانو صفریان ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

سطر سطر دفترم جای ردپای توست
صفحات اختصاصی
امکانات وب

فروش بک لینک