سطرهای سپید
سطرهای دفتر مرا مو به مو حساب کن
قالب وبلاگ

دوستای عزیزم سلام

نوشته های این بارم با بقیه کلی فرق داره ..یعنی یه جورایی ازش بوی خداحافظی میاد ...نمی دونم چرا تو این مملکت واسه اینکه بخوای به چیزی برسی باید قید بعضی چیزا رو هم بزنی و این درد واقعا منو آزار میده ..ولی خوب همیشه این طور بوده و هست .الانم مزاحمتون شدم واسه خداحافظی سه ماهه ..آخه واسه عید میام و آپ می کنم و بعد اون باز می رم و تا بعد کنکور نمی یام ...امیدوارم در این ایامی که نیستم به این جا بیاین و منو فراموش نکنید ..دوست دارم وقتی بر می گردم بفهمم که چقدر دوستای ماهی داشتم که همیشه به یادم بودن ...قرار شده بود که توی این مدت من واسه دوستان شعر بنویسم و اونا رو تقدیمشون کنم ...متاسفانه دیگه از خودم شعر قشنگی ندارم یعنی توی مدتی که اوج شعر گفتم بود دفتر شعرم رو گم کردم ..و نتونستم هیچ وقت پیداش کنم .واسه همینم چیزایی که الان واسه دوستام می نویسم مال خودم نیست و توی دفتر خاطرات قدیمی خودم پیداشون کردم .اینو بدونید من همتونو دوست دارم و براتون  آرزوی موفقیت و شادی می کنم ..خودتون می دونید چقدر به دعاهاتون احتیاج دارم .امیدوارم وقتی بر می گردم با خبرای خوب بیام و بتونم  دوباره شروع کنم و این بار از شعرای خودم بنویسم ... اینو بگم که خیلی برنامه ها برای بازگشتم دارم .الان می فهمم خیلی حرفا برای گفتن دارم که می زارم همون موقع که اومدم بزنم .من تا عید آپ نمی کنم .وبلاگمو سپردم دست چند تا از دوستای عزیزم که هر کدومشون هر وقت دوست داشتن آپ کنن و این جا تعطیل و بی روح نمونه .امیدوارم این جا رو فراموش نکنید.

                                                          

                                                                                  

                 

 تقدیم به آبجی مهسای عزیزم

تو بزرگترین سمفونی را نواخته ایی وقتی مرا به نام کوچک از ورای پنجره ایی نیمه باز با آواز خوش خوانده ایی .تو زیباترین اپرای جهان را اجرا کرده ایی وقتی نام کوچک مرا  فرا خوانده ایی .تو زیبا ترین پرتره ی جهان را نقاشی کرده ایی وقتی روبه روی آئینه نشسته ایی .تو زیباترین شعر دنیا را سروده ایی وقتی به من گفتی «دوستت دارم»

 

 

تقدیم به ساینای عزیزم

تو را در ظلمت تنهایی هایم فریاد می زنم و تو با نهایت عشق آمدی .زخم های کهنه ام را مرهم شدی و دیوار فاصله ها را به رسم عاشقی زیستن و از عشق مردن شکستی .تو در سکوت و تنهایی هایم ترانه ساختی اطلسی وار روی قلبم نشستی و شادی لحظات زیستنم شدی .شب هایی که از دوریت به آسمان نگاه می کردم تو را بر پیشانی ماه می دیدم .ماه نوری نداشت تو ابهت او بودی و من در نهاین غرور به تو افتخار می کنم.اگر آسمان را شبی بی ستاره ماند من را خیالی نیست .چون تو تنها ستاره دل منی که خاموش نخواهی شد .

                   

تقدیم به آبجی مهراوه مهربونم

در کدام بهار قلبم شکوفه کرده ایی؟ از آسمان کدام زمین نور ار به سوغات آورده ایی ؟شب یک تکیه گاه مطمئن برای پهنای خسته آسمان دارد .در کدام بهار قلبم شکوفه کرده ایی؟ آئینه چشمان تو تنها آئینه ایی هستند که مثل عاشقان نور را باور دارند و شب هم مثل چشمان تو فرصت عاشقانه ایی که من آن را باور کرده ام .تصویر شب توی حوض پر شده از ماه .نگاه خسته در ختان چشم انتظار ،جاده های طولانی شادی ،اشک های سرشار از خاطره های از دست رفته ،پرواز پروانه های عاشق .می دانند چگونه با بهار تازه ایی که آمده است با قلبم آمده ایی گویی این قلب من است که در بهار تو شکوفه کرده است.

                    

در آخر می خوام  از تک تک دوستای عزیزم که به من سر می زندند تشکر کنم و بگم من همشونو از ته دلم دوست دارم …

مخصوصا تشکر می کنم از آبجی های عزیزم:ساناز (مخلصیم)،مهسا(چاکریم)،مهرآوه(خانوم مهندس)،فافا(عذت زیاد)

از دوستای عزیزدلم :پانتی(درس خون دیروز ،خانم مهندس امروز..که البته آبجی گلمم هست)،گلبرگ(خرگوش کوچولوی سرماخورده..قربونت برم من) ،ساینا(عزیزمهربونم و دوست گلم،که بهترین ها رو براش آرزو می کنم)،رونیکای نازنینم (که وبش خیلی قشنگه و نوشته هاش قشنگ تر)،سعیده جان(حتما در مورد آمار هم یه شعر می گم عزیزم  )،مرغ سحر،مینا جون(که نوشته هاش محشره)،مهناز عزیزم (اگه برگردم حتما شعرم واسه تو می نویسم گلم)،یخ در بهشت دوست داشتنی. مانا مهربونم،الهام عزیزو خاله ریزه دوست داشتنی …تشکر ویژه دارم .

از آقا وحید ،آقا حمید ،آقا احسان(سهراب سپهری)،آقا احسان (کوچه 29)،ماهان خان، تشکر می کنم که اومدن و سر زدن .

از دوستایی که این اواخر کمتر میان سر بزنن:آرزو خانوم عزیزم، ،مطهره خانوم(فکر می کنم کامل فراموشم کرده)،عطیه دوست داشتنی، و همچنین مانای عزیزم .نازنین خانوم تنها (که تحویل نمی گیره ).از همتون ممنونم که نوشته های منو تحمل نکردین و دیگه نیومدین سر بزنین.

تشکر ویژه از ریما جون که هم مشاور خوبیه و هم کامنت های بامزه ایی می زاره  ،از آبجی کوچولوی دوست داشتنیم مسیحا جون،از مامان شقایق ،از مرضیه خانوم و از سارا خانوم مهربون و سارای عزیزم هم تشکر می کنم .

از اونایی که الان حضور ذهن ندارم اسمشونو بنویسم هم تشکر می کنم .

یه تشکر به خصوص و از پانتی،گلبرگ،مهراوه،ساناز،مهسا جون که می خوان تو مدتی که من نیستم اینجا رو آپ کنن.

در آخر از خدای خوب و مهربونم هم تشکر می کنم که دارم بودنش رو توی تک تک لحظات زندگیم احساس می کنم و معجزه هاشو به چشم می بینم هم تشکر می کنم و می گم خدا جونم کمکم کن.به همه اونایی که چشم به راه پاسخ تو هستن جواب بده و هیچ وقت ما رو فراموش نکن .خدا جونم دوستت دارم .

 

می خوام بگم که

دوستان من اگر عاطفه را می فهمند

با چیزی سبز تر از عشق رفاقت دارند

 

              

و یه دعا برای همه اونایی که دوسشون دارم

خداوندا!
دوستانی دارم که دراعماق قلبم جای دارند.
آنان شایسته ی محبتند
ویادشان مایه ی آرامش جان میباشد.
درمیان خلق آنان معدن خیرند
ودارنده پاکترین خصوصیات،
پس ای خدای من،
آنان را اکرام کن وبرصفات نیک آنان بیفزای.
وسلامتشان بدار

  

 

از همتون ممنونم و تا دیدار دوباره شما رو به خدائی می سپارم که در قلب همه ما جا داره .

سلام ای غروب غریبانه دل

سلام ای طلوع سحر گاه رفتن

سلام ای غم لحظه های جدایی

خداحافظ ای شعر شبهای روشن

خداحافظ ای شعر شبهای روشن

خداحافظ ای قصه عاشقانه

خداحافظ ای آبی روشن عشق

خداحافظ ای عطر شعر شبانه

خداحافظ  ای همنشین همیشه

خداحافظ ای داغ بر دل نشسته

تو تنها نمی مانی ای مانده بی من

تو را می سپارم به دلهای خسته

تو را می سپارم به میرای مهتاب

تو را می سپارم به دامان دریا

اگر شب نشینم اگر شب شکسته

تو را می سپارم به رویای فردا

به شب می سپارم تو را تا نسوزد

به دل می سپارم تو را تا نمیرد

اگر چشمه ی واژه از غم نخشکد

اگر روزگار این صدا را نگیرد

خداحافظ ای برگ و بار دل من

خداحافظ ای سایه سار همیشه

اگر سبز رفتی اگر زرد ماندم

خداحافظ ای نوبهار همیشه

**اهورا ایمان**

آرزومند آرزوهایتان رژانو

 

 

                                                            

  

  

 

                 

                              

[ پنجشنبه ٢٢ آذر ۱۳۸٦ ] [ ۸:٥٤ ‎ب.ظ ] [ رژانو صفریان ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

سطر سطر دفترم جای ردپای توست
صفحات اختصاصی
امکانات وب

فروش بک لینک