کاش

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

کاش

ای کاش میشد با حرارت خورشید ریشه های بیگانگی و تردید را سوزاند ..ای کاش میشد از قفس تنگ حسرت و اندوه به آسمان آبی آرزوها پر کشید و بر بالاترین قله ایثار و مهربانی آشیانه ساخت .ای کاش میشد با ریشه هایی از ایمان یا شاخه هایی از اعتماد و یکدلی با برگ هایی از تقوا و گلبرگ هایی از صفا و صمیمیت با هر چشمه ایی از عاطفه و مهر ومحبت در میان بوستانی از گذشت ومهربانی و دور از نامهربانی ها زندگی کرد..

 

HARMONY.jpg

/ 21 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mahdi

سلام دوست عزیز خوبی وبلاگ یاد عشق آپ شد با حضور گرم تون ما رو سر افرازم کنید موفق باشیم مهدی

معين تنها

سلام.خوبی.بسيار زيبا بود و پر ازر احساس.وقت کردی سری به من بزن من آپ کردم.موفق باشی.درضمن اسم لينکمنو عوض کن و بذارش عاشق تنها.ممنون

سایه

مثه هميشه زيبا و پر احساس..کاشکی..

mahdi

سلام دوست عزيز وبلاگ ياد عشق به روز شد با حضورتون ما رو سر افرازمون كنيد موفق باشين يا حق(مهدي)

نامیا

سلام . عکسهای وبلاگت با سليقه انتخاب شده. من توی اين همه رنگ گم شدم. يه خورده وبلاگت سياه وسفيد باشه فکرکنم قشنگتر ميشه. به من هم سری بزن .

saye

سلام خانومی..هفته ی ديگه تولد بلاگمه..ازت می خوام يه عکس از کوچيکی هات رو حتما تا ۱۶ واسم بفرستی..واسه تولد بلاگم ميخوام از بچه ها تشکر کنم..ممنونت ميشم..منتظرتم..اينم آی ديم.

سناتور عاشق

سلام خوبی شما به من هم يه سری بزن بی وفا نشو من آپ شدم تازه يه همکار هم پيدا کردم

امين جعفري _ شيراز

سلام خانه ي قشنگي داريد لطفا به كلبه ي من هم سر بزنيد خوشحال خواهم شد كه علاوه بريادداشت براي آخرين نوشته آنظرتان را در مورد شعر هاي قبلي وبلاگم هم بدانم لطفا وبلگ مرا به دوستان ديگري كه مثل خودتان ادبيات را جدي دنبال مي كنند معرفي كنيد لطفا به من هم لينك بدهيد

amir

سایت زیبایی داری منم آپم و منتظر حضور گرمت.

mahan

سلام. بابا تحول... قالبت خيلی قشنگه. همينطور نوشته هات. ببخشيد دير بهت سر زدم (نبودم) . بالاخره آپ کردم ومنتظرتم