ایران من

سلام به تو ای ایران من!زنده باد نامت که سرشار از مهر و محبت است .زنده باد پرچمت که نشان دهنده ی صلح و ایمانت است و زنده باد مردمانت که همه از تو هستند .تو را دوست می دارم به سان قطره های خونی که از جوانانت ریخته است و درخت شهادت را آبیاری کرده اند تو که سر منشا هویت ما هستی و زادگاه دلیر مردانی که صادقانه مهر تو را در سینه هایشان محبوس کرده اند .آری خاک تو متبرک است برایهر کسی که همیشه به یاد توست و تو با نام زیبایت چیزی فراتر از عشق به وطن در وجودش روشن کرده ای .ای پایدار ترین معنی عشق و ایمان! خانه ای که من روی خاک تو ساخته ام صبح ها پنجره هایش رو به تجلی باز می شود.تو را به نمره ی کامل بیست مانند می کنم که دوست داشتنی و ماندگار است.تو را به اندازه ی تیر کمان آرش که آن را برای وطنش رها کرد دوست دارم .از خاکت آدمیانی زاده شدند که پاکی از وجود آنها فریاد می زند و همیشه مانند کوه استوار هستند.زیباترین واژه های هستی که بر روی زبان بی ارزشم جاریست تقدیم تو می کنم تو که زادگاه منی میهن من و زیباترین کشوری که من آن را به عنوان وطن دوست دارم.

 

* نوشته شده در ساعت 18:30 توسط رژانو

/ 7 نظر / 17 بازدید
معین تنها

سلام.وبلاگ خوبی داری و نوشته های خوب تر.امیذوارم همینطور ادامه بدی.وقت کردی سری هم به من بزن خوشحال میشم.موفق باشی

قاصدک

وبلاگ خيلی خيلی قشنگی داری موفق باشی

saye

سلام عزيزم.شور وصف ناپذيرت را می ستايم و اميدوارم نام ايران و ايرانی را در بالای قله های پيروزی ببينم.....سرزنده باشی و شاد.

معین تنها

سلام.مرسی که به من سر زدی.........اگه خواستی من تبادل لینک می کنم.موفق باشی.دوباره به من سر بزن

وحید

سلام همشهری.ممنونم که به وبلاگم امدی.اسم و قالب وبلاگت را با سلیقه انتخاب کرده ای. امیدوارم مطالب پر باری هم واردش کنی.شاد وپیروز و سر بلند باشی.

راضیه

سلام عزيزم خوبی؟ وبلاگ بساير زيباييست حضورتو تبريک می گم.يه موقع ها يه چيزايی می نويسی که آدم به داشتنت و بودنت افتخار می کنه...تو عزيز دلمی

گل سانا

سلام...ممنون که اومدی...زنده باد ايرانمان...زنده باد ايرانيانمان...من هميشه عشق عاشقان ايران را می پرستيدم...من آپم و منتظر حضور دوست داشتنی شما...