تو را من چشم در راهم

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

<?xml:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" />ej_22_mahdi1.jpg

 

ای آسمانی تر از یک دل شکسته ...دل مجنونم را کدامین آدینه با ناز نگاهت مجنون تر می کنی ...قصه غریبیست بی تو عبور کردن از دل جمعه ها –من و ستاره ها یک شب در حضور خدا برای آمدنت خورشید را قربانی کردیم ...می دانم که می آیی نذر کرده ام ...عطر تمام نرگس ها را پیشکش نگاه خسته ات می کنم و به تمام شقایق های عالم می گویم ""عاشقی کم کنید آخرین عشق خدایی می آید ""

با آمدن تو گل واژه های وفا بر لبان محبت می روید و چشمه ایثار در بوستان دل می جوشد ...با آمدن تو مهر می تابد و غنچه نو شکفته گلزار معرفت خودنمایی می کند و کبوتران  سبکبال به شوق دیدن تو بر فراز باغ آشنایی به پرواز در می آیند و بهشتیان را مفتوح خویش می سازنند .

 

 

 

40.jpg

نوشته شده در ساعت۱:۰۰توسط رژانو

/ 11 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فری

انتظارت سبز!

پروانه

سلام آبجی عزيزم ...خيلی قنگ بود ...دوستت دارم

ماه مهربون

سلام خوبی؟ من اسمتو توی لينکم گذاشتم اميدوارم دوست خوبی برات باشم موفق باشی بای

معین تنها

سلام.خوبی.تو هم زيبا مينويسی.اميدوارم موفق باشی و سريلند و درزندگی خوشبخت.دوستارت ني نی کوچولو

mahdi

salam dele adam 1000 ha bar mishekanad vali adami bayad sabr dashte bashad mesle man akhe man kheyli sabr kardammmmmmmmmmm movafag bashy agar sabr kkoni ze gore halva sazi

*محمد*

سلام دوست عزيزم خوبي اميدوارم تابستون خوبي رو پشت سر گزاشته باشي و با دلي سرشار از مهر و محبت به سراغ فصل برگريز پاييز زيبا و دلگير بري شب بارانی آسمان در عصیان خانه مان بس تاریک من بیدار اما بی‌قرارم امشب غرشی می‌آید نعره ای پوست شب می درد از هم در خیابان شب نغمه‌ای جاری نیست نعره اما بیشتر این صدا از دلم است این صدا تجربه تلخ همه اعصار است ناله‌ی وجدان است... نونوايي اول مهري سرش شلوغه اگه نون مي خوايي بدو بدو ! ! ! تموم شدا !؟!؟!؟

حمید رضا

سلام رژانو جان مطلب بسیار زیبایی نوشتی قالب جدیدت هم مبارک

saye

خيلی ناز شده..ولی دير لود ميشه..مبارکه خانومی :) .....صبح آدينه را با اميد طلوع او به غروب می رسانم..

dj ghasem

سلام من قاسم هستم . رژانو جان اميدوارم خوشحال شده باشی از نظر ما. ما که به شما سر زديم .ببينيم شما چقدر معرفت داری .معلومه زياد .هنوز بايبای. ميام نظر ميدم.